Pranešimas apie duomenų apsaugą svetainės lankytojams

Paskutinį kartą atnaujintas 2020 m. spalio mėn. 12 d.

Kadangi lankotės mūsų svetainėje, norėtumėme Jus informuoti, kaip Fresenius Kabi Baltics UAB (toliau – „mes“) renka Jūsų asmens duomenis apsilankymo svetainėje metu, kokie tai duomenys, ir paaiškinti, kaip tie duomenys yra naudojami.

Taip pat, pranešame, kad mūsų svetainėje yra pateikiamos nuorodos ir į išorinius tinklalapius, o jų atžvilgiu šis pranešimas apie duomenų apsaugą netaikomas.

Renkame ir naudojame Jūsų asmens duomenis tokiais tikslais:

 • Patvirtinti, tvarkyti ir atsakyti į Jūsų užklausą(-as);
 • Atitikti farmakologinio budrumo ir farmacinės veiklos reikalavimus;
 • Užtikrinti, kad svetainė veiktų įrenginyje, kuriame joje naršote;
 • Suteikti Jums kuo geresnę paslaugą ir pagerinti Jūsų kaip vartotojo patirtį;
 • Optimizuoti mūsų svetainę.

Renkame ir naudojame Jūsų asmens duomenis tokiais atvejais:

 

Kai lankotės mūsų svetainėje
 

Mes renkame duomenis apie Jūsų apsilankymus mūsų tinklapyje. Tai darome, kad galėtume optimizuoti svetainę pagal Jūsų naudojamą įrenginį ir visas jo funkcijas arba išsaugoti Jūsų pageidavimus dėl dabartinės ar būsimų naršymo sesijų.

Jūsų apsilankymų šioje svetainėje metu renkami tokie interneto protokolo duomenys:
 

 • Jūsų paslaugų teikėjo pavadinimas, įskaitant IP adresą;
 • į mūsų tinklalapį Jus nukreipusios svetainės adresas;
 • Jūsų aplankyti šios svetainės puslapiai;
 • Jūsų žiniatinklio naršyklės tipas;
 • Jūsų apsilankymo data ir trukmė.


Jūsų IP adreso duomenys bus tvarkomi suteikiant pseudonimus, t.y. ištrinant tris paskutinius skaitmenis. Tokiu būdu mes nebegalėsime tiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės.

 

Informacija, kurią renkame naudodami slapukus
 

Savo svetainėje naudojame slapukus. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos žiniatinklio naršyklė saugo Jūsų kompiuteryje.
 

Galite atsisakyti naudoti tam tikrus slapukus šioje svetainėje. Sužinokite daugiau apie tai, kaip galite pakeisti slapukų nustatymus. Tačiau, jei nuspręsite nepriimti slapukų naudojimo, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Jei nuspręsite ištrinti slapukus, gali tekti dar kartą patvirtinti tam tikrus dialogo langus.
 

Jūsų slapukų nustatymai visuomet yra susiję su jūsų naudojama interneto naršykle ir šie nustatymai neturi jokios įtakos, jei kitą kartą naudodami šią svetainę naudojate kitą interneto naršyklę. Todėl galite tvarkyti žiniatinklio naršyklės arba mobiliojo įrenginio nustatymus. Tokiu būdu galite bet kuriuo metu ištrinti slapukus savo nuožiūra.
 

Privalomi slapukai
 

Šio tipo slapukai reikalingi tam, kad svetainė veiktų. Juos mes naudojame tik sesijos metu, todėl jie yra vadinamieji pirmosios šalies slapukai.

Jie padeda greičiau įkelti puslapį ir apriboti naudotojų seansų skaičių, kad būtų išvengta svetainės perkrovos.

Jie lieka galioti seanso metu ir automatiškai ištrinami, kai uždarote naršyklę.
 

Funkciniai slapukai
 

Funkciniai slapukai išsaugo pasirinkimus, kuriuos atliekate lankydamiesi šioje svetainėje, norėdami pasiūlyti jums patobulintą funkcionalumą ir personalizuotas puslapio savybes.
 

Naudojame „cookie notifier“ slapuką, kuris išsaugo Jūsų sutikimą ar nesutikimą dėl slapukų naudojimo mūsų svetainėje. Jis yra automatiškai išsaugomas spustelėjus vieną iš dviejų galimų pasirinkčių. Jūsų sutikimas dėl mūsų naudojamų slapukų yra saugomas vienerius metus nuo sutikimo dienos. Jei nuspręsite atsisakyti mūsų slapukų, Jūsų sprendimas bus saugomas 30 dienų. Tomis dienomis informacinė slapukų vėliavėlė nebepasirodys.
 

Analitiniai slapukai
 

Analitiniai slapukai leidžia mums išanalizuoti svetainės naudojimą. Tai leidžia optimizuoti jos našumą ir pagerinti vartotojo patirtį.
 

Mūsų svetainėje naudojama „Matomo“ programinė įranga, kaip atviro šaltinio tinklo analizės priemonė. Su šia priemone sekame, kokiais intervalais lankytojai naudojasi mūsų svetaine, į kokius jos puslapius užsuka dažniausiai ir ar jie negauna klaidos pranešimų iš mūsų puslapių. Jūsų IP adreso duomenys bus tvarkomi suteikiant pseudonimus, t. y. ištrinant tris paskutinius jo skaitmenis. Taigi, mes nebegalėsime tiesiogiai nustatyti Jūsų kaip asmens. „Matomo“ programinė įranga veikia mūsų pačių paslaugų teikėjo serveriuose Vokietijoje, o informacija, kurią slapukas gauna apie naudojimąsi tinklapiu (įskaitant Jūsų IP adresą, užkoduotą pseudonimu) bus saugoma mūsų pačių paslaugų teikėjo serveriuose Vokietijoje. Perduodamas IP adresas nėra suliejamas su kitais mūsų renkamais duomenimis. Šie duomenys bus ištrinti per penkerius metus.
 

Socialinių tinklų slapukai
 

Kai socialinių tinklų sklaidos kanalų skiltyje paspausite „Aš sutinku“, bus įdiegtas slapukas. Tada galėsite pamatyti mūsų socialinių tinklų kanalų veiklos srautus, įterptus į mūsų svetainę. Jūsų sutikimas saugomas Jūsų apsilankymo metu per mūsų socialinių tinklų slapuką.

 

Slapukų nustatymai:

 

Kai aktyvuojate socialinės medijos papildinius ir veiklos informacijos santraukas
 

Jums aktyvavus socialinės medijos paslaugų teikėjų (pavyzdžiui, „Facebook“,  „Twitter“, „YouTube“, „Linkedln“, „Instagram“ ar „WhatsApp“) papildinius ir veiklos informacijos santraukas, Jūsų žiniatinklio naršyklė prisijungs prie atitinkamų paslaugų teikėjų serverių ir siųs Jūsų, kaip konkretaus naudotojo, duomenis šiems paslaugų teikėjams.
 

Be to, jei šiuo metu esate prisijungę prie vieno iš pirmiau nurodytų paslaugų teikėjų socialinio tinklo, Jūsų veikla gali būti susieta su Jūsų naudotojo paskyra atitinkamame socialiniame tinkle.
 

Mes nedarome jokios įtakos duomenų, kurie bus pateikiami aktyvuojant papildinius arba veiklos informacijos santraukas, apimčiai ar rūšiai. Be to, tai netrukdo tvarkyti kitus duomenis, o mes tam neturime jokios įtakos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie renkamų ir tvarkomų asmens duomenų apimtį, tikslą, kuriuo Jūsų duomenys gali būti naudojami, ir apie atitinkamas Jūsų teises bei konfigūracijos parinktis, nustatomas tam, kad apsaugotumėme Jūsų privatumą (įskaitant Jūsų teisę atšaukti sutikimą), žr. atitinkamo socialinio tinklo privatumo politiką:
 


Pateikdami informaciją apie veiklos informacijos santraukas savo svetainėje, galime pateikti vaizdo įrašus iš „YouTube“. „YouTube“ naudoja slapukus tam, kad savo svetainėje surinktų konkretaus naudotojo duomenis, kurie, be kita ko, naudojami vaizdo statistikos apskaitos, sukčiavimo prevencijos ir geresnio svetainės pritaikymo vartotojui tikslais. Paleidus vaizdo įrašą, tuo pačiu metu automatiškai gali būti pradėti kiti duomenų tvarkymo veiksmai, kuriems mes negalime daryti jokio poveikio. Norėdami gauti daugiau informacijos apie privatumą „YouTube“, skaitykite „Google“ privatumo politiką:

https://policies.google.com/privacy

 

Informacija, kurią pateikiate mums
 

Renkame ir tvarkome Jūsų mums aktyviai teikiamus duomenis, pavyzdžiui, Jums pildant internetines formas ar apklausas arba susisiekus su mumis kitomis ryšio priemonėmis, pavyzdžiui, el. paštu ar telefonu. Informacijos teikimo internetinių formų pagalba tikslas, dėl kurio pateikiate mums savo asmens duomenis, nurodomas pačioje formoje.
 

Tokius duomenis apima:

 • Jūsų vardas;
 • el. pašto adresas;
 • užklausos rūšis ir papildoma informacija tam, kad galėtume atsakyti į Jums atsakyti.

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis remdamiesi vienu ar keliais iš šių teisinių pagrindų:
 

 • Jūs davėte mums sutikimą dėl numatomo Jūsų asmens duomenų tvarkymo ar tarptautinio perdavimo (BDAR 6.1 a ir 49.1 straipsniai). Taip yra slapukų atveju ir, kai suaktyvinate socialinius papildinius arba, kai pateikiate mums duomenis, susijusius su užklausa Fresenius Kabi korporacijos įmonėms už Europos ribų.
 • Jūsų asmens duomenų tvarkymas yra būtinas, kad galėtume įvykdyti mums taikomą teisinę prievolę (BDAR 6 straipsnio 1 dalies c punktas).
 • Duomenų tvarkymas yra reikalingas dėl teisėtų interesų, kurių siekiame mes ar trečioji šalis, išskyrus tuos atvejus, kai tokius interesus viršija duomenų subjekto interesai ar pagrindinės teisės ir laisvės, kuriems reikalinga asmens duomenų apsauga (BDAR 6.1 straipsnio f dalis). Šie teisėti interesai yra šie:
  • teisinių reikalavimų nustatymas, vykdymas ar gynimas;
  • informacijos teikimas apie mūsų produktus ir paslaugas per veikiančią ir optimizuotą svetainę.

Mes bendradarbiaujame su kitomis organizacijomis, todėl kai kuriais atvejais galime perduoti Jūsų asmens duomenis (dalimis arba visus pateiktus) kitoms organizacijoms.
 

Tokie asmens duomenų gavėjai yra:
 

 • paslaugų teikėjai, kurie mūsų vardu tvarko asmens duomenis (pavyzdžiui, svetainės talpinimo paslaugų arba svetainės priežiūros paslaugų teikėjai) ir privalo sekti mūsų nustatytos duomenų tvarkymo tvarkos. Tokiems paslaugų teikėjams nėra suteikta teisė naudoti Jūsų asmens duomenis kitais, mūsų taisyklėse nenumatytais tikslais;
 • institucijos, teismai, ginčo šalys, jei to reikalaujama, kad būtų įvykdomi galiojantys įstatymai, kiti teisės aktai, teisiniai procesai arba atliekant kitą teisinę prievolę;
 • Konsultantai ar auditoriai, tokie kaip mokesčių konsultantai, finansų auditoriai, teisininkai, draudikai, bankai ir kiti trečiųjų šalių konsultantai valstybėse, kuriose dirbame.

 

Tarptautinis duomenų perdavimas
 

Nenumatomas joks konkretus tolesnis Jūsų duomenų perdavimas trečiosioms šalims (šalims už Europos ekonominės erdvės ribų), išskyrus, jeigu tai reikalinga pagal Jūsų pateiktą užklausą. Kad galėtume tvarkyti Jūsų užklausą, persiųsime ją, įskaitant Jūsų pateiktą asmeninę informaciją, Jūsų vietinės šalies kontaktiniam asmeniui. Jei tokie vietiniai kontaktai yra trečiojoje šalyje, duomenis perduosime remdamiesi jūsų sutikimu.

Jūsų duomenis susijusius su pateikta užklausa saugosime 2 metus nuo atsakymo į užklausą pateikimo. Jūsų kontaktinius duomenis naudojamus tiesioginės rinkodaros tikslu saugosime 5 metus nuo sutikimo gavimo (pasibaigus šiam terminui paprašysime naujo sutikimo). 

Informacija, surinkta per slapukus, bus saugoma tol, kol slapukas bus galiojantis, kaip paaiškinta aukščiau.

Priklausomai nuo situacijos, Jūs turite tam tikras teises į savo asmens duomenis. Jūs turite teisę:

 • paprašyti prieigos prie savo asmens duomenų;
 • prašyti ištaisyti savo asmens duomenis;
 • prašyti ištrinti savo asmens duomenis;
 • prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą;
 • į duomenų perkeliamumą;
 • prieštarauti dėl kitų specifinių priežasčių.
   

Šia teise galite pasinaudoti siųsdami užklausą el. pašto adresu info.baltics@fresenius-kabi.com, skambindami telefonu +370 526 09169 arba siųsdami užklausą adresu:


Fresenius Kabi Baltics UAB
J. Basanavičiaus g. 26
03244 Vilnius
Lietuva
 

Turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai savo šalyje arba mūsų Duomenų apsaugos pareigūnui.
 

Duomenų apsaugos pareigūnas:
 

Fresenius Kabi AG
Else-Kröner-Straße 1
61352 Bad Homburgas
Vokietija
El. p. adresas: dataprotectionofficer@fresenius-kabi.com
 

Duomenų apsaugos institucija:
 

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija
L. Sapiegos g. 17
10312 Vilnius
Lietuva
El. p. adresas: ada@ada.lt

Reikalavimai pateikti asmens duomenis
 

Jūsų asmens duomenys reikalingi tam, kad svetainė būtų Jums prieinama ir galėtume atsakyti į Jūsų užklausą.

Jei nepateiksite formoje nurodytų savo asmens duomenų, užklausos negausime ir negalėsime Jums atsakyti ar tinkamai ją apdoroti.
 

Šio pranešimo apie duomenų apsaugą pakeitimai
 

Kadangi laikui bėgant mūsų duomenų rinkimas ir naudojimas gali keistis, mes taip pat galime pakeisti šio pranešimo turinį, kad jis visada tinkamai atspindėtų mūsų asmens duomenų tvarkymo praktiką. Dėl tokių atnaujinimų, rekomenduojame kartais peržiūrėti šį pranešimą.

Duomenų valdytojas ir atsakingas juridinis asmuo už asmens duomenų tvarkymą:

Fresenius Kabi Baltics UAB
J. Basanavičiaus g. 26
03244 Vilnius
Lietuva

Kontaktai