Pranešimas apie duomenų apsaugą svetainės lankytojams

Paskutinį kartą atnaujintas 2022 m. spalio mėn. 31 d., ankstesnė versija

Kadangi lankotės mūsų svetainėje, norėtumėme Jus informuoti, kaip Fresenius Kabi Baltics UAB (toliau – „mes“) renka Jūsų asmens duomenis apsilankymo svetainėje metu, kokie tai duomenys, ir paaiškinti, kaip tie duomenys yra naudojami.

Taip pat, pranešame, kad mūsų svetainėje yra pateikiamos nuorodos ir į išorinius tinklalapius, o jų atžvilgiu šis pranešimas apie duomenų apsaugą netaikomas.

Renkame ir naudojame Jūsų asmens duomenis tokiais tikslais:

 • Patvirtinti, tvarkyti ir atsakyti į Jūsų užklausą(-as);
 • Atitikti farmakologinio budrumo ir farmacinės veiklos reikalavimus;
 • Užtikrinti, kad svetainė veiktų įrenginyje, kuriame naršote;
 • Suteikti Jums kuo geresnę paslaugą ir pagerinti Jūsų kaip vartotojo patirtį;
 • Optimizuoti mūsų svetainę.
 • Įgyvendinti kitus mūsų teisėtus interesus.

Renkame ir naudojame Jūsų asmens duomenis tokiais atvejais:

 

Kai lankotės mūsų svetainėje
 

Mes renkame duomenis apie Jūsų apsilankymus mūsų tinklapyje. Tai darome, kad galėtume optimizuoti svetainę pagal Jūsų naudojamą įrenginį ir visas jo funkcijas arba išsaugoti Jūsų pageidavimus dėl dabartinės ar būsimų naršymo sesijų.

Jūsų apsilankymų šioje svetainėje metu gali būti renkami tokie interneto protokolo duomenys:
 

 • Jūsų paslaugų teikėjo pavadinimas, įskaitant IP adresą;
 • į mūsų tinklalapį Jus nukreipusios svetainės adresas;
 • Jūsų aplankyti šios svetainės puslapiai;
 • Jūsų žiniatinklio naršyklės tipas;
 • Jūsų apsilankymo data ir trukmė.

 

Informacija, kurią renkame naudodami slapukus
 

Savo svetainėje naudojame slapukus. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos žiniatinklio naršyklė saugo Jūsų kompiuteryje.
 

Galite atsisakyti naudoti tam tikrus slapukus šioje svetainėje. Sužinokite daugiau apie tai, kaip galite pakeisti slapukų nustatymus. Jei nuspręsite nepriimti slapukų naudojimo, tikėtina, kad negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Jei nuspręsite ištrinti slapukus, gali tekti dar kartą patvirtinti tam tikrus dialogo langus.
 

Jūsų slapukų nustatymai yra susiję su jūsų naudojama interneto naršykle. Ištrinti slapukus savo nuožiūra galite naršyklės nustatymuose bet kuriuo metu.
 

Privalomi slapukai
 

Šio tipo slapukai reikalingi tam, kad svetainė galėtų veiktų. Jie padeda greičiau įkelti puslapį ir apriboti naudotojų seansų skaičių, kad išvengtume svetainės perkrovos. Jie lieka galioti seanso metu ir automatiškai ištrinami, kai uždarote naršyklę. Šiems slapukams jūsų sutikimo nereikia, nes be jų svetainė nebūtų funkcionali.

Funkciniai slapukai
 

Mūsų svetainėje funkciniai slapukai užtikrina, kad jūsų pasirinkimą (ne)sutikti su slapukų naudojimu būtų išsaugotas kitiems kartams.
 

Jūsų sutikimas dėl mūsų naudojamų slapukų yra saugomas vienerius metus nuo sutikimo dienos.
 

Analitiniai slapukai
 

Analitiniai slapukai leidžia mums išanalizuoti svetainės naudojimą. Tai leidžia optimizuoti jos našumą ir pagerinti vartotojo patirtį.
 

Mūsų svetainėje tinklo analizei naudojama „Matomo“ programinė įranga. Su šia priemone matome, kokiais intervalais lankytojai naudojasi mūsų svetaine, į kokius jos puslapius užsuka dažniausiai ir, ar nėra klaidos pranešimų.
 

 

Slapukų nustatymai:

 

Mes nedarome jokios įtakos duomenų, kurie bus pateikiami aktyvuojant papildinius arba veiklos informacijos santraukas, apimčiai ar rūšiai. Be to, tai netrukdo tvarkyti kitus duomenis, o mes tam neturime jokios įtakos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie renkamų ir tvarkomų asmens duomenų apimtį, tikslą, kuriuo Jūsų duomenys gali būti naudojami, ir apie atitinkamas Jūsų teises bei konfigūracijos parinktis, nustatomas tam, kad apsaugotumėme Jūsų privatumą (įskaitant Jūsų teisę atšaukti sutikimą), žr. atitinkamo socialinio tinklo privatumo politiką:
 

 

Informacija, kurią pateikiate mums
 

Renkame ir tvarkome Jūsų mums aktyviai teikiamus duomenis, pavyzdžiui, Jums pildant internetines formas ar apklausas arba susisiekus su mumis kitomis ryšio priemonėmis, pavyzdžiui, el. paštu ar telefonu. Informacijos teikimo internetinių formų pagalba tikslas, dėl kurio pateikiate mums savo asmens duomenis, nurodomas pačioje formoje.
 

Duomenys gali apimti šias kategorijas:

 • Jūsų vardas;
 • el. pašto adresas ar kiti kontaktiniai duomenys;
 • užklausos turinys;
 • asmens sveikatos duomenys;
 • užklausos rūšis ir papildoma informacija tam, kad galėtume Jums atsakyti.

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis remdamiesi vienu ar keliais iš šių teisinių pagrindų:
 

 • Jūs davėte mums sutikimą dėl numatomo Jūsų asmens duomenų tvarkymo ar tarptautinio perdavimo (BDAR 6(1)(a), 9(2)(a) straipsniai). Sutikimo pagrindu tvarkome slapukų parinktis, socialiniuose tinkluose pateikiamus duomenis bei kita, kai duomenis mums perduodate savo sutikimu kitais komunikacijos kanalais.
 • Jūsų asmens duomenų tvarkymas yra būtinas, kad galėtume įvykdyti mums taikomą teisinę prievolę (BDAR 6(1)(c) straipsnis).
 • Tvarkyti duomenis būtina dėl viešojo intereso priežasčių visuomenės sveikatos srityje, pavyzdžiui, užtikrinant farmakologinį budrumą (BDAR 9(2)(i) straipsnis).
 • Duomenų tvarkymas yra reikalingas mūsų teisėtų interesų įgyvendinimui, išskyrus tuos atvejus, kai tokius interesus viršija Jūsų interesai ar pagrindinės teisės ir laisvės (BDAR 6(1)(f) straipsnis). Tokie teisėti interesai gali būti:
  • teisinių reikalavimų nustatymas, vykdymas ar gynimas;
  • informacijos teikimas apie mūsų produktus ir paslaugas per veikiančią ir optimizuotą svetainę.

Mes bendradarbiaujame su kitomis organizacijomis, todėl kai kuriais atvejais galime perduoti Jūsų asmens duomenis (dalimis arba visus pateiktus) kitoms organizacijoms.
 

Tokie asmens duomenų gavėjai yra:
 

 • Mūsų grupės įmonės ir partneriai;
 • paslaugų teikėjai, kurie mūsų vardu tvarko asmens duomenis (pavyzdžiui, svetainės talpinimo paslaugų arba svetainės priežiūros paslaugų teikėjai) ir privalo sekti mūsų nustatytos duomenų tvarkymo tvarkos. Tokiems paslaugų teikėjams nėra suteikta teisė naudoti Jūsų asmens duomenis kitais, mūsų taisyklėse nenumatytais tikslais;
 • institucijos, teismai, ginčo šalys, jei to reikalaujama, kad būtų įvykdomi galiojantys įstatymai, kiti teisės aktai, teisiniai procesai arba atliekant kitą teisinę prievolę;
 • Konsultantai ar auditoriai, tokie kaip mokesčių konsultantai, finansų auditoriai, teisininkai, draudikai, bankai ir kiti trečiųjų šalių konsultantai valstybėse, kuriose dirbame.

 

Socialiniai tinklai
 

Naršydami svetainėje galite apsilankyti ir mūsų Facebook paskyroje „Supportan. 10 dienų sustiprėti“. Jei nuspręsite akytviai naršyti paskyroje (komentuoti, kelti nuotraukas, ar kt.), mes, kartu su Facebook, būsime jūsų asmens duomenų bendri duomenų valdytojai, kai naršote mūsų Facebook profilyje, atsižvelgiant į Europos Sąjungos Teisingumo Teismo 2018 m. birželio 5 d. sprendimą byloje C-210/16.
 

Informacija apie bendrus valdytojus:
 

Facebook Ireland Ltd.
4 Grand Canal Square
Grand Canal Harbour
Dublin 2, Airija

Fresenius Kabi Baltics UAB
J. Basanavičiaus g. 26, 03244
Vilnius, Lietuva


 

Naujienlaiškis
 

Pateikdami savo vardą bei el. pašto adresą galite gauti mūsų naujienlaiškius su Jums aktualia informacija. Užsisakydami naujienlaiškį sutinkate su privatumo politika bei suprantate, jog galite jo bet kada atsisakyti nurodytais būdais pačiame naujienlaiškyje.
 

Anketos
 

Mūsų svetainėje galite rasti savanoriškų anketų. Šios anketos nėra privalomos, todėl, nusprendus jas užpildyti, asmens duomenys bus renkami Jūsų sutikimo pagrindu. Pateikdami duomenis žinote, jog sutikimą tvarkyti tokius asmens duomenis galite bet kada atšaukti.
 

Tarptautinis duomenų perdavimas
 

Aukščiau išvardintais tikslais galime perduoti visus arba dalį Jūsų surinktų asmens duomenų gavėjams „Fresenius“ grupėje, mūsų paslaugų tiekėjams arba kitoms tarptautinėms organizacijoms valstybėse, kurios nėra Europos Sąjungos valstybės narės (žr. vietoves, kuriose veikia „Fresenius Kabi“ grupės įmonės).

Duomenis galime perduoti į toliau nurodytas valstybes, kuriose Europos Komisija nustatė tinkamą duomenų apsaugos lygį, atitinkantį duomenų apsaugos lygį Europos Sąjungoje, ir į toliau nurodytas valstybes arba tarptautines organizacijas, kuriose yra įsikūrusios „Fresenius“ įmonės: Argentina, Japonija, Kanada, Naujoji Zelandija, Šveicarija arba Urugvajus.

Tokio tarptautinio duomenų perdavimo į trečiąsias šalis, dėl kurių Europos Komisija nenusprendė, kad jose yra tinkamas duomenų apsaugos lygis, atveju esame numatę tinkamas apsaugos priemones, kad Jūsų asmens duomenys būtų apsaugoti tiek, kad atitiktų Europos Sąjungos duomenų apsaugos lygį. Šios apsaugos priemonės yra šios:
 

 • Dėl keitimosi duomenimis mūsų įmonėje: Įmonei privalomos taisyklės duomenų valdytojams (angl. Binding Corporate Rules for Controllers),
 • Dėl keitimosi duomenimis su mūsų paslaugų teikėjais ir kitomis tarptautinėmis organizacijomis: Standartinės sutarčių sąlygos (angl. Standard Contractual Clauses), kurias išleido Europos Komisija.

 

Galite gauti šių Standartinių sutarčių sąlygų ir mūsų Įmonei privalomų taisyklių kopiją, internetu arba pateikę prašymą.

 

Jūsų asmens duomenis saugosime ne ilgiau, nei leidžia įstatymai arba teisėti mūsų interesai.

Priklausomai nuo situacijos, Jūs turite tam tikras teises į savo asmens duomenis. Jūs turite teisę:

 • paprašyti prieigos prie savo asmens duomenų;
 • prašyti ištaisyti savo asmens duomenis;
 • prašyti ištrinti savo asmens duomenis;
 • prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą;
 • į duomenų perkeliamumą;
 • prieštarauti dėl kitų specifinių priežasčių.
   

Šia teise galite pasinaudoti siųsdami užklausą el. pašto adresu info.baltics@fresenius-kabi.com, skambindami telefonu +370 526 09169 arba siųsdami užklausą adresu:


Fresenius Kabi Baltics UAB
J. Basanavičiaus g. 26
03244 Vilnius
Lietuva
 

Turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai savo šalyje arba mūsų Duomenų apsaugos pareigūnui.
 

Duomenų apsaugos pareigūnas:
 

Fresenius Kabi AG
Else-Kröner-Straße 1
61352 Bad Homburgas
Vokietija
El. p. adresas: dataprotectionofficer@fresenius-kabi.com
 

Duomenų apsaugos institucija:
 

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija
L. Sapiegos g. 17
10312 Vilnius
Lietuva
El. p. adresas: ada@ada.lt

Reikalavimai pateikti asmens duomenis
 

Jūsų asmens duomenys reikalingi tam, kad svetainė būtų Jums prieinama ir galėtume atsakyti į Jūsų užklausą.

Jei nepateiksite formoje nurodytų savo asmens duomenų, užklausos negausime ir negalėsime Jums atsakyti ar tinkamai ją apdoroti.
 

Šio pranešimo pakeitimai
 

Kadangi laikui bėgant mūsų duomenų rinkimas ir naudojimas gali keistis, mes taip pat galime pakeisti šio pranešimo turinį, kad jis tinkamai atspindėtų mūsų asmens duomenų tvarkymo praktiką. Dėl tokių atnaujinimų rekomenduojame kartais peržiūrėti šį pranešimą.

Duomenų valdytojas ir atsakingas juridinis asmuo už asmens duomenų tvarkymą:

Fresenius Kabi Baltics UAB
J. Basanavičiaus g. 26
03244 Vilnius
Lietuva

Kontaktai